DİL SEÇİNİZ
KURUMSAL
Ana Sayfa        KURUMSAL

Türkiye'de kauçuk ve plastikten yedek parça üretiminde 35 yıllık tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Kalıcı Conta ; sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını koruma konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. 

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. 

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Kalıcı Conta' ya duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Her şey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. 

MİSYONUMUZ
Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren, Bir Şirket Olarak Anılmak.

VİZYONUMUZ
İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir. Müşterilerimize Çalışanlarımıza, ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.